* Sipariş verdikten kaç gün sonra ürünler teslim edilir?

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler 2 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo firmasına verilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

* Kargo gönderi şartlarınız nelerdir?

Türkiye’nin dört bir tarafına Yurtiçi kargo ile ürünlerinizi adresinize teslim gönderiyoruz. Mobil alan içerisinde olan adreslere kargo haftanın belli günlerinde teslimat yapabilmektedir. Mobil alan içerisindeki adresler hakkında tarafınıza bilgi verilmektedir.

* Seçtiğim ürünler taze bir şekilde bana ulaşacak mı?

Tüm ürünlerimizin tazeliklerinin korunması için paketleme şartlarına en uygun şekilde tarafınıza kargolanmaktadır.

* Süt ürünleri bozulmadan nasıl geliyor?

Süt ürünlerimizi özel ambalajlama sistemi yapılarak en doğal haliyle gönderimini yapmaktayız. Ürüünlerimiz tamamen doğal üretim olduğu için Gönül rahatlığıyla alıp tüketebilirsiniz.

* Aynı gün kargo için hangi saatler arasında sipariş vermeliyim?

Hafta içi 09:00 – 12:00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünler stoklarımızda mevcutsa aynı gün kargoya verilir.

* Ürünler kargoda kırılır mı?

Kırılırsa ne yapmalıyım? Cam ürünlerimiz havalı naylon ambalaja sarılarak gönderilmektedir. Taşıma esnasında yaşanan her türlü sorun için kargonuzu teslim aldığınız esnada, kargo yetkilisi yanında gerekli kontroleri yapmanızı ve ürünlerde herhangi bir hasar, yanlış ürün durumu ya da eksiklik olması halinde tutanak tutturulmasını ve bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

* Siparişi teslim aldım, fakat ben bu üründen vazgeçtim, ne yapmalıyım?

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Müşteri memnuniyeti kapsamında iade kabul edilmektedir. Lakin ücretsiz kargo limitinden yaralandıysanız; iade tutarınızdan sonra sipariş bedeliniz ücretsiz kargo limiti karşılamıyor ise, gidiş kargo ücreti iade edilecek tutardan kesilip müşteri hesabına ödenir.  

* Kapıda ödemeniz var mı?

Kapıda ödeme anlaşmamız mevcut değildir.

* Sipariş ettiğim ürünlerin tedarik süreci ne zaman başlıyor?

Tarafınıza “siparişiniz onaylandı” maili gönderildikten sonra ürünlerinizin tedarik süreci başlar. Siparişlerinizi, stok kontrolü yaparak 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına vererek adresinize teslim edilmesini sağlıyoruz.

* Hediye gönderimlerinde özel not koyabilir miyim?

Hediyenizin siparişini verdikten sonra, paketin içerisine koymak istediğiniz not ile ilgili bilgileri müşteri hizmetlerimizle paylaşmanız ve doğruluğunu teyit etmeniz yeterli olacaktır.

* Hediye gönderimlerinde özel not koyabilir miyim?

Hediyenizin siparişini verdikten sonra, paketin içerisine koymak istediğiniz not ile ilgili bilgileri müşteri hizmetlerimizle paylaşmanız ve doğruluğunu teyit etmeniz yeterli olacaktır.